Kandydaci na prezydenta Ostrowa oddali swoje głosy. W jakich byli nastrojach? [VIDEO]

0
Nastroje pozytywne, a każdy przekonany o swoich ogromnych szansach na zwycięstwo – tak w skrócie czuli się dziś przed południem kandydaci na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego. Każdy z pretendujących do najważniejszego urzędu w mieście wziął dziś udział w wyborach samorządowych. Ekipy reporterskie Telewizji Proart towarzyszyły wszystkich czterem kandydatom w tych momentach.

Damian Grzeszczyk (KKW Platforma i .Nowoczesna Koalicja Obywatelska), Beata Klimek (KWW Beaty Klimek Przyjazne Miasto i Powiat), Łukasz Mikołajczyk (KW Prawo i Sprawiedliwość) oraz Alojzy Motylewski (KWW Alojzego Motylewskiego) – to oni walczyli dzisiaj o głosy mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego na urząd prezydenta miasta. Trwa liczenie głosów i lada moment powinnyśmy mieć pierwsze, nieoficjalne wyniki.

Wracamy jednak do dzisiejszego przedpołudnia. Dziennikarze obserwowali jak kandydaci brali udział w wyborach. Celem tego zainteresowania nie było podejrzenie na kogo głosują, a jakie towarzyszą im nastroje. U kandydatów na włodarza Ostrowa raczej dominowały pozytywne. Grzeszczyk, Klimek, Mikołajczyk oraz Motylewski mieli swoje plany na resztę dnia i deklarowali, że cierpliwie będą czekać na wyniki, większość wraz ze swoimi sztabami wyborczymi w określonych miejscach – relacjonowali przed kamerami Telewizji Proart.

Dodajmy, że dziś w Ostrowie Wielkopolskim swoje głosy mogło oddać ponad 57,5 tysiąca mieszkańców.

W materiale filmowym publikujemy wywiady z kandydatami na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego przeprowadzone tuż po ich wizytach w lokalach wyborczych. Kolejność wypowiedzi w materiale jest alfabetyczna.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick