Kampania wyborcza ruszyła na dobre. Ugrupowania zaprezentowały kandydatów

52
Do wyborów zostały niecałe dwa miesiące. Ugrupowania polityczne nie marnują czasu i prezentują swoich kandydatów do parlamentu. W poniedziałek w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej. Przedstawiciele obu komitetów wyborczych zaprezentowali pomysły, z jakimi chcą walczyć o mandaty posłów i senatorów. Oba ugrupowania

To była oficjalna inauguracja kampanii wyborczej, która wystartowała w momencie podpisania przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę dokumentu ustanawiającego 13 października dniem, w którym odbędą się wybory parlamentarne. Pozostało więc 47 dni, aby przekonać do siebie wyborców. Pomysły? Standardowe: „straszenie” polityczną konkurencją i zachwalanie dotychczasowych działań swoich ugrupowań.

Co na temat kandydatów z list Prawa i Sprawiedliwości oraz Koalicji Obywatelskiej mówią „jedynki” w okręgu nr 36 (Kalisz), a więc Jan Dziedziczak (PiS) i Mariusz Witczak (KO) Odpowiedź w materiale wideo.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

52 KOMENTARZE

 1. O godzinie 14 zebrala sie komisja finansow w Radzie Miasta ktorej Pani Radna Kowalska z PO jest czlonkiem i wyszla po podpisaniu listy obecnosci i 6 glosowaniach na 20. Czy odda Pani Pani Kowalska Ostrowiakom pieniadze z diety za to wyjscie?

 2. O godzinie 14 zebrala sie komisja finansow w Radzie Miasta ktorej Pani Radna Kowalska z PO jest czlonkiem i wyszla po podpisaniu listy obecnosci i 6 glosowaniach na 20. Czy odda Pani Pani Kowalska Ostrowiakom pieniadze z diety za to wyjscie? Dlaczego WLKP24 blokuje komentarze w tej sprawie?!?!!!

  • Co za spam Panie Bartoszu, może takich komentarzy jest po prostu za dużo, przez co wyglądają na automatycznie wygenerowane..

  • Słucham i nie wierzę niestety nie jesteśmy krajem najlepiej rozwijającym się gospodarczo ani też nie jesteśmy na 4 miejscu …mieszkam za granicą i z całą pewnością stwierdzam iż zachód jest o 25lat do przodu …

  • Mój głos ma Milena do Sejmu a do senatu Mikołajczyk. Parlament potrzebuje młodych i aktywnych.

  • Milena aktwyna hahahaha chyba na telefonie… Duzo krzyczy malo robi… tak walczyla o garaze garazy nie ma…

  • Tak i tak ciągle do emerytury. Poseł Posłem a Senator Senatorem.
   Przecież potrzeba też nowych twarzy, świeżego spojrzenia…

  • Może komentując artykuł najpierw zobaczyłby Pan wideo, następnie by się Pan zastanowił… i wtedy może jakaś lepsza refleksja by Pana naszła, materiałów naprawdę nie trzeba komentować, chyba że to Pana praca ?

 3. Kowalska, tak jak mówi Pan Bartosz jest zakłamana i startuje z PO choć nieraz negatywnie się o niej wypowiada publicznie. Trzeba głosować na lojalnych takich jak Urbaniak

  • Prosze wskazać jakieś kłamstwa Kowalskiej, chetnie się przekonamy
   A lojalny urbaniak to jak saper z padaczką

  • Startuje z Koalicji Obywatelskiej. Zakłamana to jednak bardzo ogólne określenie, a dostrzeganie nie tylko dobrych stron we własnym ugrupowaniu to w mojej ocenie zaleta.

 4. Kowalska mieszka we Wrocławiu i tam pracuje a udaje że taka z niej ostrowianka. Jedyny kandydat dla Ostrowa to Jarosław Urbaniak.

  • Co więcej, Kowalska została wybrana radną Rady Osiedla Wenecja na bieżącą kadencję. A na tym osiedlu nie jest znana nawet z widzenia jako tutejsza bo i nie może być.

  • Przyjmuję do wiadomości. Być może Pani Milena stała się właścicielem nieruchomości na tymże osiedlu i stąd stała się tutejsza. Gratuluję zatem tak nietuzinkowego sąsiedztwa

 5. Wielka szkoda, że całkiem dobrze rokująca radna z Ostrowa dała się wciągnąć w cwaną grę posła z Kalisza Witczaka, który postanowił ją wykorzystać i z nienawiści do Ostrowa postarać się, żebyśmy nie mieli swojego posła. To samo zrobił kaliski cwaniak Aleksandrzak z Woźnym i Świątkiem w SLD. Nie dam się nabrać, głosuję na Urbaniaka tak samo jak nie dam się nabrać, że konferencja musiała być dzisiaj kiedy pan Urbaniak akurat był w Sejmie. Tak już niezawodowo, kolaborantom KKS mówię nie!

 6. Grubymi nicmi szyta akcja z ta konferencja. Cos czuje ze Kowalska dogaduje sie z Witczakiem przeciwko Urbaniakowi a sorry, jak ktos robi do wlasnego gniazda to mojego zaufania nie dostanie ani teraz ani w zadnych kolejnych wyborach

  • Robi do własnego gniazda ? A dla mnie promuje swoją markę- co powinien robić każdy kandydat. Młodość, energia, nowe pomysły, ja na nią zagłosuje!

 7. Ale zorganizowany hejt na Kowalską, czyżby Pan poseł się bał? I słusznie, bo nie ma szans w starciu z młodością!
  Trzymany z rodziną kciuki za Milenę.

  • Moze mu towarzystwo nie odpowiadalo… ja tez bym nie chcial byc namaszczony przez Kaliszaka hehe

  • Pan Urbaniak wypowiadał się w Sejmie, w sprawach ważnych dla nas wszystkich, a Pani Milena potrafi tylko pokrzyczec na Panią prezydent

 8. Pani Milena Kowlaska jest młodą i ambitną osobą i właśnie takich ludzi brakuje. Młodzi muszą mieć szansę ponieważ oni są tak naprawdę przyszłością i mogą wiele zdziałać w naszym kraju.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick