Kamil Stoch w Jarocinie? Zobaczcie, co powiedział wiceburmistrzowi [WIDEO]

2
Fot. Robert Kaźmierczak / facebook.com
Trzykrotny mistrz olimpijski w skokach narciarskich Kamil Stoch planuje przyjechać na Jarocin Festiwal. Jeden z najlepszych sportowców ostatnich lat obiecał, że jeśli nic mu nie wypadnie, to w połowie lipca zjawi się na największej muzycznej imprezie w tym mieście.

O takim spotkaniu marzy każdy fan skoków narciarskich i z drżeniem rąk wyczekuje na autograf często godzinami stojąc pod skocznią. Oni na autograf nie czekali, a już na pewno nie pod skocznią tylko w studiu Programu 3 Polskiego Radia. Mowa o delegacji z Jarocina, która pojechała do Warszawy w związku z przesłuchaniami do Jarocińskich Rytmów Młodych.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

W pewnej chwili otwarły się drzwi, a do pomieszczenia wszedł Kamil Stoch – trzykrotny mistrz olimpijski, triumfator Pucharu Świata i zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni (jako jedyny Polak i drugi skoczek w historii, który wygrał wszystkie cztery turnieje).

– W Programie 3 Polskiego Radia mieliśmy turniej czterech skoczni. Najpierw wskoczył do nas ambasador Jarocin Festiwal 2018 Wojtek Mazolewski, później Agata Karczewska tak zaśpiewała, że w lipcu wskoczy na scenę Jarocin Festiwal. Kiedy koncert eliminacyjny skończył się, próbowali do nas wskoczyć Sting i Shaggy, ale lekko ich zniosło do studia obok. Niech żałują, bo nagle z mamuciej skoczni wylądował przed nami… Kamil Stoch. Na harmonijce zagrał dla Mistrza laureat Jarocina ’81 (Leszek Świderski – przyp. red.), coś zaśpiewaliśmy, podarowaliśmy Kamilowi festiwalową koszulkę, a On na to… jak na lato – czytamy na profilu facebookowym Roberta Kaźmierczaka, wiceburmistrza Jarocina.

Jeden z najlepszych polskich sportowców czuł się wyraźnie speszony, ale na zaproszenie na tegoroczny festiwal odpowiedział z uśmiechem na twarzy. – Jeśli nie będę miał w tym czasie żadnego wyjazdu sportowego, to bardzo chętnie przyjadę, bo mam już zaproszenie od Jaśka Tutki – powiedział Kamil Stoch.

Kamil Stoch na Rytmach Młodych

Totalny odlot w Trójka – Program 3 Polskiego Radia! Podczas drugiego półfinału Rytmów Młodych naszą ekipę zaskoczył Kamil Stoch. Sto lat mistrzowi zagrał laureat Rytmów ’81 Leszek Świderski, śpiewem dyrygował szef Rytmów Tomasz Jankowski, a festiwalową koszulkę wręczył zastępca burmistrza Jarocina Robert Kaźmierczak.Czy trzykrotny mistrz olimpijski dał się zaprosić na Jarocin Festiwal? Sami zobaczcie 😉

Opublikowany przez Jarocin Festiwal 15 kwietnia 2018

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick