Kalisz. W piątek Tomasz Stockinger przypomni międzywojenne przeboje

0
Fot. kalisz.pl
Aktor Tomasz Stockinger zawita w piątek do Kalisza, gdzie o godz. 19.00 na scenie plenerowej przed Ratuszem zaśpiewa najpiękniejsze piosenki okresu międzywojennego. W ten sposób przypomni tych mniej i bardziej znanych artystów oraz piosenki, które przetrwały dziesiątki lat.

Recital nosi nazwę „Już nie zapomnisz mnie” i będzie przypomnieniem minionej epoki zarówno w muzyce, jak i słowie. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli usłyszeć twórczość Henryka Warsa i Jerzego Jurandota, których twórczość, a także historia będą głównym motywem wieczoru. Usłyszeć będzie można również twórczość m.in. Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego i Antoniego Fertnera.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

„Będzie można posłuchać wiązanki piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianisty Stefana Gąsienieca, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych. Najlepszy prezent muzyczny dla kobiety i mężczyzny!” – taki słowami organizatorzy opisują to, co będzie miało miejsce w piątkowy wieczór w Kaliszu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick