Kalisz. Potrąciła ją śmieciarka. Zginęła na miejscu

1
Tragiczny wypadek przy Alei Wolności w Kaliszu. 87-letnia kobieta została potrącona przez śmieciarkę. Ta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Na miejscu pracuje kaliska policja.

– Do tragicznego wypadku doszło podczas manewru cofania. Kierujący samochodem marki Volvo, potrącił 87-letnią kobietę. Ta zginęła na miejscu. Kierowca śmieciarki to 48-letni mieszkaniec Kalisza. Był trzeźwy – poinformował podkom. Witold Woźniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Policja wciąż pracuje na miejscu i wykonuje czynności.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Kierowca ma na zrobienie rewiru swojego całe 8 godzin, ale jeśli wykona szybciej to szybciej może iść do domu i nie musi siedzieć w robocie 8 godzin gdyż pracodawca ma to w pompie i na to kierowcy pozwala, ważne aby zrobił swoją robote i nie musi siedzieć 8 godzin bo norme zrobią nawet i w 2 godziny kosztem bezpieczeństwa. Śmieciarze w ogóle nie przestrzegają przepisów BHP, zbieracze stoją z tyłu bez zabezpieczeń (nie daj by zasłabł i tragedia murowana). Główna wina pracodawcy jeżeli pozwala szybciej pójść do domu (bez wymagania odbębenia 8 godzin) gdy robota bedzie wykonana dlatego tak sie spieszą mają w czterech literach BHP. Gdyby musieli siedzieć 8 h to by nie mieli by sensu sie tak spieszyć i prace by wykonywali starannie a przedewszystkim bezpiecznie bo bezpieczeństwo jest bajważniejsze. Każdy by tak chciał zrobić norme na którą jest całe 8 godzin, którą jak sie dobrze spręży zrobić w 2 godziny i do domu oczywiście kosztem BEZPIECZECZEŃSTWA!!!! Dlatego zarząd powinien już od kierowców wymagać obecności w pracy 8 godzin a jak bedą norme przekraczać to nie ma za ani premi ani więcej pieniędzy no to woadomo że siedzieć też nie bedą bo mają całe 8 godzin robić a jak norme swą zrobią to pokazują z głópoty że można więcej (i za to powinnien być dywanik bo nie wolno robić w pośpiechu gdyż jest to już łamanie przepisów BHP)…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick