DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Kalisz: policja bada okoliczności śmierci niemowlęcia

W jednym z kaliskich mieszkań znaleziono wczoraj martwe, 5-miesięczne dziecko. Na miejsce wezwano policję i prokuratora. Dochodzenie trwa. Wiadomo, że ciało niemowlęcia zabezpieczono do sekcji. Więcej będzie wiadomo w poniedziałek – mówią służby.

Zgłoszenie o martwym pięciomiesięcznym dziecku w jednym z kaliskich mieszkań wpłynęło do kaliskich służb w sobotę po godzinie 13-ej. Pierwszy na miejscu był Zespół Ratownictwa Medycznego. Po nich pojawiła się policja i prokurator.

Czy do śmierci dziecka doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku, z przyczyn naturalnych czy w wyniku przestępstwa? Służby na razie nie udzielają zbyt wielu informacji w sprawie.

– Trudno na ten moment mówić o okolicznościach tragedii. Jedyne, co mogę potwierdzić, to fakt, że na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci i prokurator, a ciało dziecka  został zabezpieczone do sekcji, coś więcej na temat przyczyny zgonu będziemy mogli powiedzieć w poniedziałek, po sekcji  – mówi rzeczniczka kaliskiej policji, st. asp. Anna Jaworska-Wojnicz.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz