Kalistenika dla każdego już w sobotę w Parku Północnym

1
Fot. fanpage Street Workout Ostrów Wielkopolski
Już w sobotę 19 września w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się Narodowy Dzień Sportu, podczas którego szykuje się prawdziwa gratka dla amatorów outdorowych sportów - Kalistenika dla każdego. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Parku Północnym. Początek o godz. 14.00.

Fani sportów na świeżym powietrzu odliczają godziny do Narodowego Dnia Sportu, który w Ostrowie Wielkopolskim będzie przebiegał 19 września pod znakiem kalisteniki. Założeniem wydarzenia pod hasłem “Kalistenika dla każdego” jest właśnie chęć zarażenia tą aktywnością wszystkich, którzy przyjdą w sobotę do Parku Północnego (ul. Reymonta i Konopnickiej).

Każdy kto przyjdzie na miejsce, będzie mógł się zapoznać z podstawowymi ćwiczeniami, wziąć udział we wspólnym treningu i zarazić się tego typu aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu. Zaproszeni są wszyscy młodsi i ci starsi, osoby, które już ćwiczą i te dopiero przymierzające się do tego. Udział w wydarzeniu jest darmowy.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Ministerstwo Sportu oraz Polski Komitet Olimpijski, a patronem medialnym są Telewizja Proart i portal wlkp24.info.

Harmonogram:

14:00 – Oficjalne rozpoczęcie
14:05 – Pokaz umiejętności grupy Street Workout Ostrów Wielkopolski
14:15 – Trening dla dzieci (6-12 lat)
15:00 – Trening dedykowany dla osób początkujących i średnio zaawansowanych
16:00 – Konkurs podciąganie (max powtórzeń), dwie kategorie (damska i męska)
16:30 – Konkurs Bring Sally Up, (kat. kobiet przysiady i mężczyzn pompki)
17:00 – Pokaz Street Workout FREESTYLE – poziom zaawansowany
17:20-20:00 – otwarta strefa, możliwość uzyskania porad treningowych od członków Polskiego Związku Kalisteniki i Street Workoutu oraz od osób biorących udział w evencie 🙂

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. no tak teren do uprawiania sportu super w poblizu tych smrodzących sklejek i mahle.Przecież tam się żyć nie da, nie wiem jak ci mieszkańcy to wytrzymują.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick