DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Kaliski lokal po "Kuchennych Rewolucjach" do odstąpienia

„Pomidorowe Bistro” znane w przeszłości jako „Pierogatka” szuka nowego właściciela. Obecny umieścił w internecie ogłoszenie, że odstąpi lokal. W styczniu 2019 roku w bistro był kręcony odcinek programu „Kuchenne Rewolucje” emitowany w stacji TVN. Kilka miesięcy po „rewolucji” i zmianie nazwy, okazuje się, że zaproponowane przez Magdę Gessler menu nie zostało wystarczająco dobrze przyjęte przez klientów. ” Wiele osób krytykowało nas, że wycofaliśmy się z pierogów, które ludziom smakowały. Teraz do nich wracamy. Mamy salę bankietową, catering i znowu będą pierogi” – pisze portal faktykaliskie.pl cytując właściciela restauracji.

Kilka dni temu lokalne środowisko w Ostrowie Wielkopolskim obiegła informacja o innym wystawionym na sprzedaż lokalu gastronomicznym, który także przeszedł rewolucję pod okiem Magdy Gessler. Mowa o lokalu „Chłop i Baba”, który wcześniej nosił nazwę „The Best Bar”.

W pierwszym tygodniu września odcinek „Kuchennych Rewolucji” zrealizowany właśnie w tym miejscu został wyemitowany na antenie telewizji TVN. Tydzień później bohaterem programu była restauracja „Gęś Pocztowa” (wcześniej „Ludwinka”).

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • R
  Rafal

  piątek, 13 września, 2019

  Czym tu się podniecać…
  Dajcie sobie spokój z ta całą geslerowa jak by nie wiem kim byla

  Odpowiedz
 • DR
  Do rafal

  sobota, 14 września, 2019

  To się nie podniecaj

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz