Kaliski lokal po “Kuchennych Rewolucjach” do odstąpienia

3
screen z facebook.com
W internecie pojawiło się kolejne ogłoszenie informujące, że lokal, który przeszedł metamorfozę w programie stacji TVN "Kuchenne Rewolucje", szuka nowego właściciela. Mowa o "Pomidorowym Bistro" w Kaliszu.

“Pomidorowe Bistro” znane w przeszłości jako “Pierogatka” szuka nowego właściciela. Obecny umieścił w internecie ogłoszenie, że odstąpi lokal. W styczniu 2019 roku w bistro był kręcony odcinek programu “Kuchenne Rewolucje” emitowany w stacji TVN. Kilka miesięcy po “rewolucji” i zmianie nazwy, okazuje się, że zaproponowane przez Magdę Gessler menu nie zostało wystarczająco dobrze przyjęte przez klientów. ” Wiele osób krytykowało nas, że wycofaliśmy się z pierogów, które ludziom smakowały. Teraz do nich wracamy. Mamy salę bankietową, catering i znowu będą pierogi” – pisze portal faktykaliskie.pl cytując właściciela restauracji.

Kilka dni temu lokalne środowisko w Ostrowie Wielkopolskim obiegła informacja o innym wystawionym na sprzedaż lokalu gastronomicznym, który także przeszedł rewolucję pod okiem Magdy Gessler. Mowa o lokalu “Chłop i Baba”, który wcześniej nosił nazwę “The Best Bar”.

W pierwszym tygodniu września odcinek “Kuchennych Rewolucji” zrealizowany właśnie w tym miejscu został wyemitowany na antenie telewizji TVN. Tydzień później bohaterem programu była restauracja “Gęś Pocztowa” (wcześniej “Ludwinka”).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick