Kaleta prezydentem Kalisza? Chętnych jest więcej

1
fot. wikipedia.pl
Na liście kandydatów do nadchodzących wyborów na prezydenta miasta Kalisza znaleźli się poseł Piotr Kaleta oraz Tadeusz Skarżyński. JEdnak to komitet polityczny w Warszawie podejmie decyzję, kto ostatecznie wystartuje w wyborach z listy Prawa i Sprawiedliwości.

Udało nam się porozmawiać z Piotrem Kaletą i zapytać o szanse w nadchodzących wyborach. – Szanse na wygraną kandydata Prawa i Sprawiedliwości są bardzo duże. Mamy dobry, najbardziej wartościowy szyld polityczny. Chcemy żeby dobra zmiana zaistniała także w mniejszych ośrodkach. Tam też są Polacy, tam też są problemy do rozwiązania i chcemy na to pozyskiwać środki zewnętrzne, które będą coraz bardziej potrzebne – mówi poseł Piotr Kaleta. Melduje on też władzom partii pełną gotowość. – Za długo jestem w polityce żeby nie brać pod uwagę wszystkich możliwości, które wyznaczy mi kierownictwo partii. Stawiam się do dyspozycji kierownictwa, nie wiem jaka będzie decyzja – dodaje.

Jak udało nam się dowiedzieć, krajowe władze partii zobowiązały komitet polityczny w Kaliszu to wytypowania jednego kandydata. Nie wiadomo czy przedstawiciele partii w Warszawie sami wskażą kandydata czy powtórnie będzie musiało się w tej sprawie odbyć posiedzenie zarządu PiS w Kaliszu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick