Kadrowa rewolucja w Jarocie

0
Przerwa letnia przynosi nam kadrową rewolucję w zespole trzecioligowych piłkarzy Jaroty Jarocin. Z drużyną pożegnało się kilku czołowych zawodników. Najlepszy strzelec Dominik Chromiński trafił do Stali Rzeszów, w której będzie pracował z Januszem Niedźwiedziem, byłym opiekunem JKS-u. W LKS-ie Gołuchów zagra za to dotychczasowy kapitan jarocińskiej drużyny Piotr Garbarek.

Jarociński zespół przygotowania do nowego sezonu rozpoczął przed tygodniem. Marek Nowicki, nowy trener JKS-u ma pełne ręce pracy. W trakcie przerwy letniej w jarocińskiej drużynie doszło bowiem do kadrowej rewolucji. W nowym sezonie na boiskach trzecioligowych kibice oglądać będą zupełnie nowy zespół Jaroty.

W trakcie przerwy letniej jarociński zespół opuściła czwórka najbardziej doświadczonych piłkarzy. Mowa tutaj o Krzysztofie Matuszaku, Dawidzie Pirógu, Jacku Pacyńskim i Piotrze Garbarek. Ten ostatni, dotychczasowy kapitan Jaroty znalazł już nowego pracodawcę. Jesienią Piotr Garbarek zagra w czwartoligowym LKS-ie Gołuchów. Krzysztof Matuszak i Jacek Pacyński szukają obecnie dla siebie nowego klubu. Trenowali dotąd z ostrowską Centrę, zagrali też w sparingach w barwach LKS-u Gołuchów i Stali Pleszew.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick