Kaczki przyszły na komendę. To nie żart! ZOBACZ WIDEO!

3
Kaczka na komisariacie? Taka sytuacja spotkała ostrowskich policjantów, którym "mama kaczka" wraz z siedmiorgiem młodych złożyła niecodzienną wizytę. Mundurowi postanowili uchronić kaczą rodzinę przed niebezpieczeństwem i przetransportowali ją w bezpieczne miejsce.

Kaczka z siedmiorgiem dzieci została „namierzona” przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, kiedy przemierzała miasto chodnikiem przy budynku komendy. – Gromada kaczek spacerowała wzdłuż ruchliwej ulicy, a dzięki pomocom funkcjonariuszy ptaki powróciły w bezpieczne miejsce – mówi mundurowi.

Niecodzienna wizyta miała miejsce w sobotę. Ruch samochodowy mógł okazać się dla nich śmiertelnym zagrożeniem, ale, na szczęście, w porę nadeszła pomoc policjantów, którzy zadbali o bezpieczeństwo bezbronnych ptaków. – Policjanci zebrali kaczą rodzinę i pomogli jej znaleźć się w bezpiecznym miejscu. Kaczki włożyli do pudełka i przewieźli do parku. Mama kaczka z dziećmi została wypuszczona w rejonie stawu – dodają.

Wideo i zdjęcie: KMP Ostrów Wielkopolski

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Przepraszam za te słowa o policjantach. Dziękuję im za wszystko, a Sabince padam no nóżek i całuję z pokorą/

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick