Już jutro „Studio Powyborcze” NA ŻYWO w Telewizji Proart i na wlkp24.info

0
Będą pierwsze, powyborcze komentarze, oceny przebiegu kampanii, frekwencji, spotkania z wygranymi i przegranymi z regionu - to wszystko zobaczycie w specjalnym "Studio Powyborczym" w Telewizji Proart, które już we wtorek 15 października o godzinie 18.00 NA ŻYWO!

Po ogłoszeniu wyników, dla niektórych przychodzi czas na radość, a dla innych na refleksję. Wyniki Państwowej Komisji Wyborczej niektórych mogą zaskakiwać, innych niekoniecznie. I między innymi o tym będą rozmawiać dziennikarze Telewizji Proart z gośćmi zaproszonymi do studia.

Nasze zaproszenie przyjęła nowo wybrana senator Ewa Matecka, jak i przegrany w tym pojedynku Łukasz Mikołajczyk. Swoją obecność zadeklarowała także Milena Kowalska, startująca z 6. miejsca listy Koalicji Obywatelskiej do sejmu, Marlena Maląg ubiegająca się o mandat z numerem 4. listy Prawa i Sprawiedliwości, Andrzej Grzyb „jedynka” do parlamentu z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego Koalicji Polskiej, Józef Wajs z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz jeden z przedstawicieli z listy Konfederacji Wolności i Niepodległości.

Studio powyborcze już jutro, 15 października o godzinie 18.00. Transmisja na antenie Telewizji Proart, na portalu wlkp24.info oraz na kanale YouTube Telewizji Proart.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick