Już dziś Laury Kultury 2020! Oglądaj NA ŻYWO!

0
Już w piątek o godzinie 18.30 będziemy transmitować dla Was galę przyznania Laurów Kultury Starosty Powiatu Ostrowskiego. Galę wyjątkową, bo bez uścisków dłoni, gratulacji i braw publiczności. Chcemy jednak, by mieszkańcy mogli poznać tegorocznych laureatów, dlatego pokażemy wszystko NA ŻYWO na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Już od 10 lat wręczane są nagrody starosty powiatu ostrowskiego – Laury Kultury. Trafiają one w ręce najbardziej zasłużonych dla ostrowskiego świata kulturalnego. – Myślę, że przez te 10 lat udało nam się stworzyć z tego wydarzenia coś wyjątkowego. Piękne jest to, że od dekady mamy więcej twórców, niż nagród do wręczenia. My chcemy, żeby twórcy powiatu ostrowskiego czuli się dowartościowani, a jest ich naprawdę sporo. Zarówno w Ostrowie, jak i w mniejszych miejscowościach – mówi Paweł Rajski, starosta ostrowski.

Ze względu na trwającą pandemię i zakaz organizowania wydarzeń kulturalnych, gala Laurów Kultury 2020 odbędzie się on-line, ale pokażemy ją NA ŻYWO na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Oglądaj Laury Kultury 2020 na żywo

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick