Już dziś 68. Turniej o Łańcuch Herbowy. Oglądaj NA ŻYWO!

9
Już dziś (25.10) o godzinie 12.50 na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info rozpocznie się transmisja 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Wydarzenie odbędzie się bez udziału publiczności ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju. Nic straconego! Zapraszamy wszystkich fanów przed telewizory, komputery lub smartfony!

Ta wielka tradycja miasta, jakim jest Łańcuch Herbowy nie mogła się nie odbyć. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju i obowiązującą czerwoną strefę, wyścig ten musi odbyć się bez udziału publiczności. Na torze pojawi się dziś najmłodsza obsada w historii całego turnieju!

Fot. TŻ Ostrovia

Telewizja Proart, portal wlkp24.info oraz Przedsiębiorstwo PROMAX dają wszystkim fanom jedyną i niepowtarzalną okazję, by obejrzeć 68. Turniej o Łańcuch Herbowy NA ŻYWO! Transmisja rozpocznie się 25.10 (niedziela) o godzinie 12.50. Będzie ona możliwa dzięki łączom światłowodowym firmy PROMAX, która jest sponsorem tajże transmisji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  • 27
   5

   Zawody organizowane są by podtrzymać tradycję. Jakby mieć do wyboru Zuzel ale z młodszymi zawodnikami a brak zuzla myślę że każdy wybrał by to 1. A pański komentarz jest żałosny.

  • 3
   2

   Typowy krytyk wszystkiego, pewnie narzeka, że w lidze jechali u nas emeryci, teraz narzeka, że jechali młodzi. Tacy komentujący niestety też są.

 1. 4
  4

  Bez sensu ze wszystko zrobione pod szostaka ktory w przeciwienstwie do krawczyka niema talentu. Tak tak wygrywa biegi jak wyjdzie ze startu a jak start przegra to na wyjsciu z luku zamyka gaz..

 2. 9
  3

  To są zawody młodzieżowe a nie żaden Łańcuch Herbowy .Łańcuch to miał prestiż , renome historię w której swoje zgłoski zapisali tacy zawodnicy jak choćby Jancarz,Huszcza,Gollob czy Jankowski . Nawet gdyby nie ten cały wymyślony świrus to ilu ludzi by na to przyszło w takiej obsadzie 300 może 400 osób nic więcej . Połowa to byliby znajomi,rodzina albo koledzy tych naszych żużlowców . Teraz się robi typowe zawody młodzieżowe które z rangą turnieju jakim był Łańcuch nie mają zupełnie nic wspólnego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick