Już 2,5 miliona zł zebrano na leczenie Marcela. Zbiórka trwa w najlepsze

1
Marcel Samol z Krotoszyna nawet jeśli potrafiłby mówić, z pewnością nie znalazłby słów wdzięczności za ogrom pomocy, jaka każdego dnia spływa do niego i jego rodziców. Ponad 2,5 miliona złotych zebrano już na platformie Siepomaga.pl, ale wciąż do pełnej sumy brakuje ponad miliona złotych. Pomoc nadal jest pilnie potrzebna.

Zaledwie kilka dni temu mama Marcela poinformowała w mediach społecznościowych o nowych możliwościach leczenia 7-miesięcznego chłopca. Okazuje się, że nadal potrzebna jest gigantyczna suma pieniędzy na operację guza mózgu, z którym walczy Marcel, ale możliwe jest szybsze jej wykonanie. Dlatego tak ważny jest czas. Maksymalnie do 19 stycznia rodzice muszą wpłacić pieniądze na podjęcie odpowiedniego leczenia.

Aktualnie na koncie Siepomaga.pl na leczenie Marcela uzbierano ponad 2,5 miliona złotych czyli ok. 68% kwoty, brakująca jej część to nadal dużo – ponad 1 milion 600 tysięcy. Na Facebooku wciąż nowymi licytacjami zapełnia się grupa „Licytacje dla Marcelka” , a na stronie „Mały Marcel – wielki guz” rodzice na bieżąco informują o stanie zdrowia chłopca.

Przede wszystkim w Krotoszynie – rodzinnym mieście Marcela Samola odbywa się wciąż mnóstwo eventów dedykowanych chłopcu i sprzyjających zbiórce pieniędzy. Choćby jutro odbędzie się wspólna przejażdżka rowerowa miłośników jednośladów, start o 9:00 spod krotoszyńskiego ratusza. Szczegóły akcji „Kilometry dla Marcela” – TUTAJ.

Każdy kto jest w stanie pomóc niech śledzi przebieg zbiórki i dorzuci choćby kilka złotych na portalu Siepomaga.pl. Link do zbiórki – TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Super sprawa, go Marcel go
    Ale na litość boską
    Mam nadzieję, że Marcel nie będzie musiał czytać tekstów pani redaktor, korektor bardzo poważnie tu wskazany, niezbędny potrafiłby znazłby

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick