Juventus w Ostrowie i niespodzianka dla trenerów

0
Fot. facebook.com/TurniejJerzegoKryjoma
Wielkimi krokami zbliża się kolejny turniej im. Jerzego Kryjoma. Za nami zmagania eliminacyjne na szczeblu ostrowskim, w których wystąpiły także zespoły z tego regionu. Ta rywalizacja odbyła się na początku czerwca, a teraz trwają intensywne przygotowania do głównych zawodów. Organizatorzy już uchylili rąbka tajemnicy i częściowo wiemy, co będzie nas czekać tym razem.

Dzieje się wokół VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma. Co prawda zawody odbędą się 31 sierpnia i 1 września, ale przygotowania trwają w najlepsze. Wiele rzeczy już zostało dopiętych na ostatni guzik, kolejne są w trakcie organizacji. Co już wiemy? Na pewno to, że będzie to świetna okazja, aby znaleźć nowego Messiego, jak mawiają przedstawiciele zespołu Big Cyc, którzy osobiście zapraszają do wzięcia udziału w zawodach.

Po raz kolejny możemy liczyć na ostrowian czyli zespół Big Cyc, którzy w tym krótkim nagraniu zapraszają na VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma! Dziękujemy! 😀

Opublikowany przez Turniej im. Jerzego Kryjoma Środa, 19 czerwca 2019

Przyjedzie słynny Juventus!

Wiemy też na pewno, że w turnieju wezmą udział m.in.: Juventus Academy, Akademia Piłkarska Wisła Kraków, Reprezentacja Polski Football Academy, Zagłębie Lubin, Widzew Łódź i Kaliski OZPN. Dwie pierwsze z tych zespołów to debiutanci na ostrowskich zawodach, które mogą sprawić, że poziom będzie jeszcze wyższy, niż przed rokiem, choć i wtedy o zwycięstwo nie było łatwo.

Pomoc dla Karoliny

Fot. facebook.com/pg/TurniejJerzegoKryjoma

VI Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma to także świetna okazja, aby pomagać potrzebującym. Po raz kolejny na wsparcie będzie mogła liczyć ostrowianka – Karolina Olejniczak, która walczy z ciężką chorobą. Będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy oraz na rowerach stacjonarnych będziemy jechać kilometry właśnie dla niej! Zorganizowana zostanie także licytacja wartościowych gadżetów piłkarskich, koszulki Reprezentacji Polski z podpisami całej drużyny oraz voucher na mecz Ligi Mistrzów z udziałem Manchesteru City wraz z opłaconym pobytem i przelotem. Cała zebrana suma zostanie przeznaczona na rehabilitację i dalsze leczenie Karoliny – mówią organizatorzy.

„Super niespodzianka”

Fot. facebook.com/pg/TurniejJerzegoKryjoma

Pod tym tajemniczym hasłem kryje się spotkanie z dr. Marcinem Popieluchem, trenerem z licencją UEFA A oraz specjalistą od przygotowania motorycznego piłkarzy. Pracował m.in. w Polonii Warszawa (ekstraklasa), Jagiellonii Białystok (ekstraklasa), Wiśle Płock (ekstraklasa), GKS-ie Tychy (I liga) i Podbeskidziu Bielsko-Białej (I liga). Jest wieloletnim wykładowcą w Szkole Trenerów PZPN, promotorem ponad 30 prac dyplomowych na kursach UEFA, a do 2014 roku także wykładowcą w Katedrze Anatomii i Biomechaniki w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

– Bardzo nam miło, że osoba z tak dużą wiedzą dotyczącą uprawiania sportu, a konkretnie tego jednego jakim jest piłka nożna będzie z nami podczas naszego turnieju piłkarskiego i podzieli się z trenerami swoją wiedzą oraz cennymi radami, które będzie można wykorzystać w praktyce – cieszą się osoby odpowiedzialne za organizację turnieju im. Jerzego Kryjoma.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick