Jutro ogólnopolski protest pod sądami. Spotkają się także w Ostrowie

8
acebook/Wydarzenie Solidarnie z Sędziami "Robimy to dla wszystkich"
Solidarnie z sędziami "Robimy to dla wszystkich" - pod takim hasłem odbędzie się ogólnopolski protest przed sądami. Spotkanie będzie miało miejsce także pod Sądem Rejnowym w Ostrowie Wielkopolskim. Organizatorem lokalnego wydarzenia jest Ostrowski Spacer Protestacyjny Łańcuch Światła.

Uczestnicy protestu przyniosą ze sobą czerwone kartki, które symbolicznie chcą pokazać Jarosławowi Kaczyńskiemu, prezesowi partii rządzącej. Będą mieć też ze sobą Konstytucję RP, która ich zdaniem jest łamana przez polski rząd. – Powiemy po raz kolejny nasze głośne NIE dla dalszego demolowania państwa prawa przez rządzącą partię PiS! – czytamy na stronie wydarzenia.

Protestujący będą też solidarni z „Sędziami Niezłomnymi”, a zwłaszcza z sędzią Pawłem Juszczyszynem. – Ikoną walki o niezawisłość sędziowską, który stał się z dnia na dzień „podejrzanym Pawłem J.” – dodają. Sprzeciwią się także „Republice Banasiowej na Nowogrodzkiej”.

Protest będzie miał miejsce 1 grudnia (niedziela) o godzinie 16.00 pod budynkiem Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Przejdź do wydarzenia na Facebooku

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Jurek Sowiecki znowu będzie dukał o konstytucji. I będzie miał okazję bronić „uczciwych” senatorów: Gawłowskiego i Kwiatkowskiego oraz mistrzów kierownicy: Cimoszewicza, Najsztuba, Durczoka i innych przed atakami 80. letnich kobiet na pasach. Powinien także stanąć w obronie krzewiciela Konstytucji (pierwsza Konstytucja Jurka jako apologety minionego ustroju) niejakiego Stefana Michnika. Będzie miał okazję ze swoim stadkiem „konstytucjonalistów” bronić Polski przed faszyzmem, w którym już żyjemy.

  2. Niech zajmą się sędziami którzy ułaskawili pewnego pesełdo dziennikarza za to że jadąc bez prawą jazdy,ważnego przeglądu potrącił na pasach starszą panią!!!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick