Juniorzy Ostrovii nie do zatrzymania. Kolejny rywal rozbity!

Drużyna z Leszna przed meczem w Ostrowie miała tylko jedną przegraną na koncie. W czwartek przegrali drugie spotkanie i to najdotkliwiej. Gospodarze od pierwszej minuty rzucili się na rywala, prowadząc po piętnastu minutach gry 11:2.

W kolejnych minutach zespół Eugeniusza Lijewskiego kontrolował losy meczu, prowadząc w drugiej połowie różnicą nawet piętnastu bramek. Rywale potrafili momentami zniwelować straty do ośmiu bramek, ale na więcej już nie starczyło czasu. Ostrovia wygrała 34:21.

Bramki dla Ostrovii zdobywali: Michał Biegański 10, Patryk Marciniak 8, Mikołaj Przybylski 4, Jakub Przybylski 4, Dominik Mazurek 3, Mateusz Kryszczak 2, Bartosz Matysiak 1, Jakub Balik 1, Mateusz Klara 1.

Dla zespołu MKS najwięcej bramek rzucił Piotr Kowalczewski – 6.