DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Josh Groban w Polsce! Zdobądź bilety![KONKURS]

Josh, a właściwie Joshua Winslow Groban pochodzi z rodziny o żydowsko-norweskich korzeniach. 17 letni Josh Groban został przez swojego nauczyciela śpiewu przedstawiony Davidowi Fosterowi, słynnemu kompozytorowi i producentowi muzycznemu. David zatrudnił Grobana jako rezerwowego piosenkarza do serii głośnych wydarzeń. W 1999 roku Josh Groban zastąpił na próbie przed rozdaniem nagród Grammy Andrea Bocelliego i zaśpiewał z Celine Dion utwór pt. „The Prayer”. – Wziął mikrofon i kiedy zaczął śpiewać…nie mógł tego zrobić lepiej. Patrzyłam na to dziecko i każdy na widowni,  który oglądał to przesłuchanie, orkiestra, wszyscy, którzy tam byli. Ten dzieciak był niesamowity! – mówiła o nim Celine Dion.

Josh Groban wdarł się na rynek muzyczny w 2001 roku ze swoim pierwszym albumem „Josh Groban”. Jego kariera poszybowała do góry! Sprzedał już 30 milionów płyt na całym świecie, a jego scenicznymi partnerkami były takie gwiazdy jak Barbra Streisand, Sarah Brightman, Celine Dion, Lara Fabian, Boyoncé, Mireille Mathieu czy Nelly Furtado.

18 grudnia wystąpi dla polskiej publiczności na Tauron Arenie w Krakowie! A my mamy dla Was aż dziesięć podwójnych biletów.

By wziąć udział w konkursie i powalczyć o bilet, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Josh Groban jest również aktorem. Zagrał główną rolę w serialu. Jaki to serial i na jakiej platformie jest emitowany?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: konkurs@wlkp24.info, a w tytule wiadomości Josh Groban. W treści oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania i numer telefonu. Na odpowiedzi czekamy do środy 12 grudnia, do 23:59. Zwycięzców ogłosimy dzień później, czyli w czwartek 13 grudnia.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz