DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Jordanki znów otwarte!

Ogródki Jordanowskie od zawsze były bardzo popularnym miejscem zabaw ostrowskich dzieci. W 2020 roku to popularne miejsce doczekało się gruntownej modernizacji. Ogródki podzielone zostały na strefy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. – Planowaliśmy to miejsce tak, aby było efektywne, funkcjonalne i bezpieczne – mówił wówczas Marcin Domagała, architekt tego placu zabaw.

Sezon na „Jordankach” już się rozpoczął. Miejsce jest otwarte codziennie od 9.00 do 21.00.  – Jordanki dostały drugie życie w 2020 roku. Od tego czasu to ponownie jedno z ulubionych miejsc naszych najmłodszych ostrowian, ale nie tylko. To miejsce, które łączy pokolenia – mówi Sebastian Górski, zastępca prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Ten popularny plac zabaw przeszedł generalne porządki przed rozpoczęciem sezonu. Zjeżdżalnie, huśtawki, siłownia zewnętrzna i wszystkie inne urządzenia na „Jordankach” są sprawdzone i odpowiednio przygotowane. Coś dla siebie znajdą tam również dorośli. Do ich dyspozycji są urządzenia siłowni zewnętrznej, a także strefa relaksu ze stołami do gier. Jest tam także toaleta dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz przewijak dla niemowląt.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • O
    Ostrowianka

    sobota, 25 marca, 2023

    No to zacznie się oblężenie przez Ukrainę z piwami i dzieciakami.Polskie Ostrowskie dzieci nie będą mogły się huśtać bo nie będzie miejsca jak w zeszłym roku

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz