Johnson zawieszony na dwa mecze!

6
Przed chwilą poznaliśmy orzeczenie sędziego dyscyplinarnego Polskiej Ligi Koszykówki w sprawie Aarona Johnsona i wydarzeń, które miały miejsce w trakcie 4 meczu wielkiego finału. Sędzia Jakub Kosowski na posiedzeniu w dniu 1 czerwca 2018 roku nałożył na Aarona Johnsona karę finansową w wysokości 14 tysięcy złotych oraz karę dyskwalifikacji na okresów dwóch meczów w związku z jego niesportowym zachowaniem związanym z naruszeniem nietykalności cielesnej Ivana Almeidy podczas tegoż meczu. Zawodnikowi przysługuje możliwość odwołania do Komisji Odwoławczej PZKosz. do godziny 14. W przypadku wniesienia odwołania, orzeczenie KO PZKosz. zostanie wydane najpóźniej dwie godziny przed piątym meczem finałowym. Z naszych informacji wynika, że ostrowski klub odwoła się od dzisiejszej decyzji.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Kara należy się bez dwóch zdań .Uwaga do Pana ” pismaka” …. zamiast podgrzewać niezdrową atmosferę , poswięcił bym odrobinę więcej czasu na ponowne przejrzenie tekstu , używaniu znaków interpunkcyjnych takich jak przecinek oraz wyjaśnieniu wszystkim czytelnikom użycia zwrotów ” okresów i orzeczeniem ” . Wstyd Panie Redaktorze !!! Zaznaczam że nie jestem z Włocławka…

    • Pan też przed napisaniem tutaj komentarza, niech wrzuci go najpierw do pierwszego lepszego edytora tekstu. Wtedy dowie się Pan, gdzie należy postawić przecinek i kropkę i ile razy używamy wykrzyknika.

  2. zachowanie (nie wszystkich) z naszego klubu kibica jest żenujące!!! Teksty typu wypier…, Almeida zajeb.. Ci to się nazywa kibicowanie? transmisja w tv a tu tego typu teksty! żenujący poziom buractwa! We Włocławku atmosfera rodzinna i z kulturą a MY? pokazujemy poziom poniżej zera! przez tych pseudo kibiców naszych! Co z tego, że większość z nas fajnie kibicuje, jest fajna zabawa ale to kmioctwo wszystko niszczy!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick