Jeszcze więcej odkodowanych kanałów w PROMAX!

4
Hasło "Zostań w domu" głosimy bezustannie. Zadbajmy o siebie innych! Pobyt w domu to nierzadko dużo wolnego czasu. Przedsiębiorstwo PROMAX spieszy z pomocą! Kolejnych pięć kanałów będzie dostępnych z myślą o abonentach PROMAX. Do końca kwietnia BBC Lifestyle HD, BBC Earth HD, BBC First HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD będą odkodowane.

Kuchnia+ HD to pierwsza stacja w Polsce w całości poświęcona tematyce kulinarnej. W programie stacji znajdują się propozycje polskie oraz zagraniczne. Nadawane są programy poradnikowe, przepisy na ekspresowe dania, kulinarne podróże, programy typu reality show, seriale, czy filmy fabularne.

Z kolei Domo+ HD jest propozycją dla osób, które wykańczają dom, urządzają mieszkanie, czy majsterkują. W ofercie stacji programy dla siebie znajdą działkowcy, czy widzowie zainteresowani ogrodnictwem i aranżacją zieleni w swoim otoczeniu.

Ramówka stacji BBC Lifestyle skupia się na programach o zdrowiu, urodzie, kuchni, modzie, domu, rozwoju i zdrowiu. Kanał BBC Earth to przede wszystkim informacje o tematyce popularnonaukowej, naukowej, przyrodniczej i historycznej. Trzeci z odkodowanych to BBC First, gdzie emitowane są takie klasyki jak Doktor Who, Ojciec Brown, czy Muszkieterowie.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick