DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

"Jestem tylko niepełnosprawny". Kampania społeczna zainaugurowana [WIDEO]

„Jestem tylko niepełnosprawny, ale dla ciebie to nie powinno mieć znaczenia”. To jedno z haseł kampanii społecznej przygotowanej przez ostrowski magistrat. Akcję zainaugurowali dziś uczniowie ostrowskich szkół podstawowych. W różnych częściach miasta rozwieszali dziś tabliczki z hasłami: „Ja tylko nie widzę”, „Ja tylko nie słyszę”, „Ja tylko nie widzę”.

W tej kampanii społecznej chodzi o to, by uświadamiać mieszkańców, że osoby z niepełnosprawnościami mogą być pełnoprawymi członkami społeczeństwa. Ma ona też na celu pokazanie, że niepełnosprawność nie musi być przeszkodą np. w podjęciu pracy.

Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na fanpage Jestem tylko niepełnosprawny na Facebooku. A z jakich jeszcze elementów składa się kampania i jak przebiegała jej inauguracja? O tym w materiale wideo.

Źródło: UM Ostrów Wielkopolski

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • AP
  Ania pełnosprawna

  poniedziałek, 17 października, 2022

  Brawo, więcej takich kampanii.

  Odpowiedz
 • AMNW
  Agnieszka mama niepełnosprawnej Weroniki.

  sobota, 19 listopada, 2022

  Jako rodzic niepełnosprawnego dziecka , nigdy nie powiem moje dziecko ,,tylko” nie chodzi. Mam wrażenie że ta kampania bardziej nam szkodzi niż pomaga. Rozumiem sens tej kampanii, ale samo hasło ” tylko ” mnie dobija. Dziecko wypowiadające się w filmiku już wierzy ze taki niepełnosprawny ” tylko” nie chodzi, nie widzi .

  Odpowiedz
 • 7
  7

  sobota, 19 listopada, 2022

  Gdybyś była ” tylko „nie widzącą, też robiłabys brawo?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz