Jest rower dla Wiktora, bohatera naszego programu

0
Za nami prezentacja roweru rehabilitacyjnego, zakupionego dla Wiktora, mieszkańca Gminy Opatówek przez Fundację "Inicjatywa dla Opatówka" za środki zebrane w ramach Koncertu Charytatywnego "Gramy dla Wiktora". Historię chłopaka przedstawialiśmy na antenie TV Proart w programie "Twój problem nasza sprawa".

Materiał video, historia Wiktora prezentowana jest od 20:18

Prezentację roweru połączono z zasadzeniem drzewa Wiktora, które przekazał na licytację Mariusz Małoburski, Radny Rady Miejskiej Gminy Opatówek. Klon został wylicytowany na wspomnianym koncercie przez przedstawicieli Fundacji „Inicjatywa dla Opatówka” i przekazane do zasadzenia w miejscu publicznym na pamiątkę wydarzenia. Po uzgodnieniu i w obecności Sebastiana Wardęckiego, Burmistrza Gminy Opatówek drzewo obok stawów przy ul. Poniatowskiego zasadził Wiktor wraz z tatą oraz reprezentacja Fundacji i osób, które włączyły się w przygotowanie koncertu. Po spotkaniu zebrani udali się na drobny poczęstunek do Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie była możliwość rozmów z Wiktorem.

Rower rehabilitacyjny dla Wiktora to okno na świat, dzięki któremu aktywnie spędza czas. Fundacja „Inicjatywa dla Opatówka” jeszcze raz składa serdeczne wyrazy podziękowania dla wszystkich osób i instytucji, które przyczyniły się do organizacji koncertu charytatywnego oraz zakupu roweru rehabilitacyjnego dla Wiktora.

Fot. Justyna Napierała

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick