Jest areszt dla 43-latka z Ostrowa. Jest oskarżony o seksualne wykorzystywanie 8-latki

1
43-letni mężczyzna z Ostrowa Wielkopolskiego został aresztowany i w celi będzie oczekiwał na swój proces. Zostały postawione mu dwa zarzuty związane z przestępstwem na tle seksualnym wobec 8-letniej dziewczynki. Miało do nich dochodzić w okresie od lutego 2019 roku do kwietnia 2020 roku.

O zatrzymaniu 43-latka informowaliśmy 9 kwietnia. Został on przesłuchany tak samo jak 8-letnia pokrzywdzona. Jej przesłuchanie odbyło się w obecności sędziego. – Prokuratura zgromadziła obszerny materiał dowodowy. Uzyskała opinię biegłych potwierdzającą okoliczności, stanowiące przedmiot zarzutów – informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ TAKŻE: Karetka dla kępińskiego szpitala. To dar od myśliwych! [ZDJĘCIA]

Horror 8-latki trwał od lutego 2019 roku do kwietnia 2020 roku. W tym czasie miało dojść do sześciokrotnego wykorzystania seksualnego dziewczynki przez 43-latka. Prokuratura jeszcze w czwartek złożyła wniosek do sądu o tymczasowy areszt dla 43-latka. Sąd bardzo szybko przychylił się do wniosku i mężczyzna został doprowadzony do celi. Tam będzie oczekiwał na swój proces. Grozi mu do 12 lat więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick