Jej ciało znaleziono w Prośnie. Znamy wstępne wyniki sekcji

0
Do Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim wpłynęły wstępne wyniki sekcji zwłok 63-letniej kobiety, której ciało znaleziono w zbiorniku dopływowym Prosny. Nie stwierdzono udziału osób trzecich, ale śledztwo trwa dalej.

Znamy wstępne wyniki sekcji zwłok kobiety, którą znaleziono 30 sierpnia w kanale odpływowym Prosny na terenie Kalisza. – To 63-letnia mieszkanka Kalisza – poinformowała nas wówczas mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Sprawą zajęła się prokuratura, która zarządziła przeprowadzenie sekcji zwłok. Właśnie poznaliśmy jej wstępne wyniki. – Ze wstępnych ustaleń biegłego nie wynika, aby do zgonu kobiety miały się przyczynić osoby trzecie. Nie potwierdzono zatem, by doszło do napaści i wrzucenia kobiety do zbiornika – mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Wstępne wyniki sekcji nie kończą postępowania. W sobotę kaliska policja osuszyła zbiornik, w którym znaleziono ciało, by przeszukać dno. Nie znaleziono jednak ani dokumentów, ani np. torebki 63-latki.

ZOBACZ TEŻ: 90-letni mężczyzna, który zaginął kilka dni temu, został odnaleziony martwy na własnej posesji

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick