Jego smutne oczy chwyciły za serce! Biszkopcik Ralf także znalazł dom!

1
facebook.com/schronisko.ostrow
To historia jedyna w swoim rodzaju. Na łamach portalu informowaliśmy o Crazy, suczce, która ponad dwa miesiące czekała na swojego właściciela w schronisku. Gdy w końcu się odnaleźli łzom szczęścia nie było końca. Za serca internautów chwyciło jedna smutne spojrzenie Ralfika, czworonoga, który z Crazy dzielił kojec. Happy end zdarzył się po raz kolejny i on także znalazł kochający dom!

Wydawało się, że Crazy jest kolejnym bezpańskim psem, który trafił do podostrowskiego schroniska. Okazało się jednak, że suczka od ponad dwóch miesięcy była poszukiwana przez właściciela. Gdy w końcu czworonóg i jego pani spotkali się w schronisku, radości i łzom szczęścia nie było końca.

CZYTAJ: Odnaleźli psa po dwóch miesiącach. Czekał w schronisku. „Były łzy”

Uwagę internautów przykuło przeraźliwie smutne spojrzenie Ralfa, kojcowego towarzysza Crazy. Biszkoptowy psiak bardzo przeżywał fakt, że w kojcu został sam. – A ten piesek z tyłu…Jak patrzy smutno! – napisała w komentarzu jedna z internautek.

Fot. facebook.com/pg/schronisko.ostrow

Wystarczyło jedno zdjęcie i uchwycone spojrzenie Ralfa, by jedna z rodzin pokochała go od pierwszego wejrzenia i postanowiła zaadoptować! – Dzięki Waszemu zaangażowaniu znaleźli się wspaniali ludzie, którzy zamiast kupić psiaka woleli adoptować. I tak nasz Ralfik pojechał do cudownego domu. Dziękujemy i życzymy wspaniałych wspólnych chwil. Ps. Już nie jest taki smutas prawda? – można przeczytać na fanpage’u schroniska dla bezdomnych zwierząt w Wysocku Wielkim.

Uwaga uwaga znów będzie miło. Pamiętacie Ralfa- mistrza drugiego planu, kojcowego kumpla Abry/Crazy? Na pewno…

Opublikowany przez Schronisko Ostrów Piątek, 10 stycznia 2020

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick