Jedziesz przez Zduny? Zobacz, co Cię czeka

1
Fot. zduny.pl
Budowa sieci kanalizacyjnej wymusiła wprowadzenie zmiany organizacji ruchu w Zdunach, która potrwa do... końca października. Wyznaczono objazdy, które mają ułatwić przejeżdżanie przez miasto. Gorzej wygląda sytuacja dla ruchu tranzytowego.

Prace ziemne trwają w ciągu drogi krajowej nr 15 (ul. Wrocławska, Łacnowa i Jana Kazimierza). W związku z tym konieczne było wyznaczenie objazdów, aby pracownicy mogli swobodnie poruszać się po terenie budowy, a kierowcy nie stali w korkach.

>> Dzieje się na drogach? Przeczytasz o tym na naszym Twitterze <<

Ci, którzy jadą od Krotoszyna w kierunku Wrocławia, muszą jechać ul.: Kopernika, Kobylińską, 1 Maja, Osiedlem Madalińskiego, Łacnową i Polną. Droga w przeciwnym kierunku wiedzie ul.: Polną, Kolejową, Placem Kościuszki, Kobylińską oraz Rynkiem.

Władze gminy apelują, aby bezwzględnie stosować się do znaków i nie próbować przejeżdżać „krajówką”, gdzie trwa budowa sieci kanalizacyjnej. – Dla pojazdów tranzytowych zaleca się omijanie Zdun trasami alternatywnymi, wybierając inne kierunki już w Krotoszynie  i w Miliczu – apelują.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick