Jedna Ostrovia – KPR! Seniorzy trzymają kciuki za juniorów

6
Od 24 do 25 maja, przez dwa dni w Ostrowie Wielkopolskim rozgrywane będą Mistrzostwa Polski w Piłce Ręcznej Juniorów Młodszych. Turniej Final Four już drugi rok z rzędu rozgrywany będzie w hali przy Szkole Podstawowej nr 14. Na turniej zaprasza Telewizja Proart oraz portal WLKP24.info. Tylko u nas bezpośrednie transmisje ze wszystkich spotkań.

W finałowym turnieju o medale mistrzostw Polski zagrają cztery najlepsze zespoły z rocznika 2002 i młodsi – KPR Ostrovia, PGE Vive Kielce, Wybrzeże Gdańsk oraz MTS Kwidzyn.

KPR Ostrovia, prowadzona przez trenerski duet: Rafał Stempniak – Maciej Nowakowski wygrała Ligę Wielkopolską z kompletem zwycięstw. Następnie juniorzy młodsi wygrywali turniej 1/16 w Gorzowie Wielkopolskim, 1/8 w Ostrowie oraz 1/4 w Kwidzynie.

Teraz czas na wielki finał z udziałem najlepszych zespołów w Polsce. W piątek dwa spotkania półfinałowe, natomiast sobota to czas ostatecznych rozstrzygnięć – mecze o brązowe medale, a następnie o mistrzostwo Polski.

Swoich młodszych kolegów dopingują seniorzy KPR, którzy zaangażowali się w promocję finałowego turnieju. Telewizja Proart przeprowadzi bezpośrednie transmisje ze wszystkich meczów. Wśród ekspertów i współkomentatorów m.in. Marek Szpera, Mariusz Jurasik i Michał Bałwas. Bądźcie państwo z nami i wspierajcie KPR!

Plan transmisji:
Piątek (24.05)
I półfinał, g. 15:15 – Wybrzeże Gdańsk – MTS Kwidzyn
II półfinał, g. 17:45 – KPR Ostrovia – PGE Vive Kielce

Sobota (25.05)
mecz o 3. miejsce, g. 11:45
finał, g. 13:50

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick