Jedna osoba w szpitalu. Groźne zdarzenie w piątkowy poranek

2
Pasażerka peuegota trafiła do szpitala. To bilans zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek w Ostrowie Wielkopolskim na ul. Krotoszyńskiej. Jak poinformowała portal wlkp24.info rzeczniczka policji, prowadzone są czynności w kierunku wypadku drogowego.

W zdarzeniu udział wzięły dwa pojazdy. Ze wstępnych ustaleń ostrowskich policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Peugeot jadąc od strony miasta w kierunku Poznania, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się w przeciwną stronę fordowi. – Do zdarzenia doszło podczas wykonywania skrętu w lewo przez kierującego peugeotem. Pasażerka tego pojazdu została zabrana do szpitala – mówi mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Ostrowska policja prowadzi czynności w kierunku wypadku drogowego. W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu. Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w piątek, przed 8.00 rano.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Z filmu publikowanego w internecie przez poszkodowanego wynika, iż jechał on z prędkością około 90km/h. W ciągu 2 sekund przejeżdża jakieś 50-60 metrów. Czy dostanie z tego powodu jakieś zarzuty, np próby celowego okaleczenia innych uczestników ruchu?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick