Jeden z tych ogrodów jest najpiękniejszy. Pytanie tylko, który?

1
Ruszyła kolejna edycja konkursu na najpiękniejszy ogród w gminie Ostrów Wielkopolski. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 22 uczestników, którzy powalczą o najważniejszy tytuł. Jak zapewniają organizatorzy, chętnych do wzięcia w nim udziału nie brakuje, a projekty poddawane ocenie każdego roku są na bardzo wysokim poziomie.

To już czwarta edycja konkursu na najpiękniejszy ogród. Do tegorocznej zgłosiło się 22 uczestników, którzy przez ostatnie miesiące w pocie czoła pracowali, by ich ogrody lśniły i zachwycały. Uczestników nakręca nie tylko dobra zabawa, ale także cenne nagrody. Zgodnie z regulaminem osoby, które wygrały w poprzednich edycjach, nie mogą zgłosić się do kolejnych. Ma to pomóc w wyrównaniu szans dla osób zgłaszających swój ogród po raz pierwszy.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Komisja konkursowa, która ocenia ogrody, nie ma łatwego zadania. Pomóc mają określone wytyczne, ale dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że każdy ze zgłoszonych “zielonych zakątków” ma w sobie “to coś”.

Ogłoszenie wyników nastąpi 21 września, a zdjęcia nagrodzonych ogrodów będzie można obejrzeć podczas wystawy zdjęć w holu urzędu gminy Ostrów Wielkopolski. Telewizja Proart objęła konkurs patronatem medialnym.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick