Jarota poprawi skuteczność?

4
Piłkarze Jaroty wygrali pierwszy mecz w tym sezonie przed własną publicznością. Podopieczni trenera Marka Nowickiego pokonali rezerwy Pogoni Szczecin 3:0. Teraz jarociniacy pojadą na mecz do Koszalina na spotkanie z tamtejszym Bałtykiem.

Dwie bramki, nieprzeciętnej urody w spotkaniu z Pogonią zdobył Mateusz Molewski, który w Jarocie jest odpowiedzialny za zdobywanie goli. A właśnie ze skutecznością jarociniacy mieli mieli dotąd największy problem.

W 13 kolejce  trzecioligowych rozgrywek Jarota zagra na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin w sobotę już o godzinie 11:00. Na ten mecz jarociniacy wybierają się dzień wcześniej. Kolejny mecz przed własną publicznością Jarota zagra trzeciego listopada. Ich przeciwnikiem będzie Chemik Bydgoszcz.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

 1. 1
  3

  Witam, Mam pytanie do Pana Paryska, dlaczego Pan tylko chwali wszystko co związane z Jarota? jak mowa o Kaliszu to mówi Pan tylko o Antkowiaku, który jest wychowankiem Jaroty, nigdy Pan nie chwali innych zespolów, może Pan wreszcie zrozumie,ze jarota obecnie nic nie znaczy w W 3 lidze.

 2. 1
  1

  Magazyn piłkarski o którym mowa jest na naszej antenie od 2012 roku. Proszę obejrzeć chociażby 50% wszystkich odcinków a potem wygłaszać takie sądy. Pozdrawiam

  • napisane jest że obecnie nic nie znaczy…i niestety taka jest prawda o czym świadczy dzisiejsze 2:6 w Koszalinie z Bałtykiem

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick