DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Jarociński budżet na 2020 rok w fazie planowania. Co z przyszłorocznym Jarocin Festiwalem?

Bartosz Walczak, zastępca burmistrza Jarocina zapewnia, że festiwal się odbędzie. – Trwają prace nad ogłoszeniem konkursu, przetargu, zamówienia na wyłonienie producenta. Organizatorem przyszłorocznej edycji jest gmina Jarocin wraz z Jarocińską Agencją Rozwoju, więc to się nie zmienia. Festiwal pozostaje w rękach miasta – informuje.

Tegoroczny festiwal zaskoczył zmienioną formułą. Czas jego trwania skrócono do dwóch dni. Swoje miejsce na scenie znaleźli także laureaci Jarocińskich Rytmów Młodych, w niedzielę odbył się koncert telewizyjny, wyemitowany później na antenie TVP Kultura. Ci, którzy do Jarocina przyjeżdżają od wielu lat, zauważyli, że klimat tego miejsca zmienił się bezpowrotnie. Brakowało charakterystycznych punków i zapalonych rockandrollowców, a samo wydarzenie nie cieszyło się dobrą opinią.

ZOBACZ: Jarocin Festiwal 2019 pełen zmian. Jak oceniają je festiwalowicze? [SONDA]

Władze zapewniają, że festiwal wciąż będzie ewoluował. – Są pewne przemyślenia, pomysły. Nie chcemy o nich mówić do momentu, dopóki nie pojawiają się konkretne odzwierciedlenia naszych oczekiwań w ofertach. Chcemy przedstawiać konkrety, a nie posługiwać się spekulacjami – mówi Bartosz Walczak.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz