Jarocin. Wielkie otwarcie boiska

0
Wielkie otwarcie boiska głównego na jarocińskim stadionie już 15 sierpnia. O godz. 14:30 zaplanowano piknik rodzinny z bezpłatnymi atrakcjami, a o godz. 16:00 rozpocznie się mecz otwarcia, w którym Jarota Jarocin zmierzy się z Sokołem Kleczew.

Tuż przed meczem ligowym pomiędzy Jarotą Jarocin a Sokołem Kleczew odbędzie się otwarcie zmodernizowanej płyty boiska stadionu miejskiego w Jarocinie. Kwadrans przed pierwszym gwizdkiem arbitra zaplanowano oficjalną część wydarzenia  z udziałem wszystkich zespołów młodzieżowych JKS-u. Jednak już na półtora godziny przed rozpoczęciem meczu zapraszamy na piknik rodzinny, który, z okazji otwarcia inwestycji, zaplanowano na obiektach spółki Jarocin Sport. Na najmłodszych będą czekały bezpłatne atrakcje: dmuchańce, eurobunge oraz animacje. Chętni będą mogli wejść na płytę boiska i zobaczyć nową murawę.

Do wspólnej zabawy zaprasza burmistrz Jarocina, Jarocin Sport oraz JKS Jarota Jarocin.

Modernizacja boisk sportowych na Stadionie Miejskim w Jarocinie została zrealizowana w ubiegłym roku. Inwestycja kosztowała ponad 2 mln zł. Połowę tej kwoty samorząd Gminy Jarocin pozyskał z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

źródło: jarocin.pl

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick