Jarocin. Klocki Lego w pałacu zrobiły furorę

3
Setki osób odwiedziło Pałac Radolińskich w Jarocinie, by zobaczyć wystawę klocków Lego. Konstrukcje rozstawione w kilku gablotach w dwóch różnych salach, cieszyły się dużą popularnością nie tylko ze strony najmłodszych.

– Żałujemy, że nie można przedłużyć tej wystawy – mówią Ci, którzy ją zobaczyli i widzieli, jakim zainteresowaniem się ona cieszy. Mowa o wystawie klocków Lego, którą do niedzieli 10 czerwca można było oglądać w Pałacu Radolińskich w Jarocinie.

Dwie sale pełne imponujących budowli z klocków zwróciły uwagę nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: był Big Ben, wieża Eiffela, krzywa wieża w Pizie, ale nie brakowało też lotniska, placu budowy z dźwigami i koparkami, wyścigówek, wysp piratów z żaglowcami, a także motywu z Gwiezdnych Wojen z legendarnym Dartem Vaderem na czele.

Dla tych, którym oglądanie nie wystarczyło, przygotowano miejsce, by usiąść i stworzyć swoje konstrukcje z klocków. Zobaczcie relację wideo z ostatniego dnia wystawy w Jarocinie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Dziękujemy droga redakcjo, o informacji już po fakcie.
    Jak byście napisali o tym wcześniej to jeszcze by ktoś z Ostrowa pojechał na wystawę, i co wtedy?

  2. A co to ma wspólnego z wystawą klocków LEGO! taka informacja przyjmowana jest jako noc muzeów i nikt się chyba nie spodziewał, ze w ten sposób promuje się wystawę LEGO! Wielu ludzi by pojechało gdyby wiedziało wcześniej. Kiepsko wyszło!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick