DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Jarocin Festiwal 2018. Co będzie się działo w sobotę?

Pierwszy koncert o godz. 13.00 na Scenie Rynek, gdzie zagra Snowman. O 17.00 na Scenie Park wystąpi Sztywny Pal Azji dobrze znany publiczności „Jarocina”. Pięć koncertów zaplanowano na dzisiaj także w Spichlerzu Polskiego Rocka. Tam wystąpią m.in. Entropia, Hegemone, In Twilight’s Embrance. Sobota to także pierwszy koncert w Ruinach. O 23.30 muzyczne show rozpocznie Wojciech Bąkowski – jeden z najbardziej oryginalnych polskich twórców. Autor filmów animowanych i wideo, audioperformance i słuchowisk radiowych.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Największych gwiazd będzie można oczywiście posłuchać wieczorem w Parku. Wystąpią tam m.in.: Lech Janerka, Pablopavo i Ludziki, Coma i The Dumplings Orkiestra.

Jarocin Festiwal 2018 to nie tylko muzyczne doznania. To także wiele imprez „poza sceną”. O niektórych z nich opowiada nam Robert Kaźmierczak, zastępca burmistrza Jarocina. Zobaczcie wideo.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info są patronami medialnymi tegorocznego festiwalu w Jarocinie. Spodziewajcie się więc relacji z każdego dnia zabawy, zdjęć oraz filmów. Śledźcie nas także na Facebooku, Twitterze i Instagramie!

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz