Janusz Jurek finalistą konkursu Urban Photo Awards 2022!

4
Praca Janusza Jurka, fotografika oraz grafika pochodzącego z Ostrowa Wielkopolskiego dotarła do finału prestiżowego konkursu Urban Photo Awards 2022! W tej edycji konkursu o główną nagrodę powalczy aż dziewięciu Polaków. Praca Jurka nominowana została w kategorii "Spaces".

Urban Photo Awards to konkurs, który odbywa się już po raz 13. Biorą w nim udział fotografie uliczne we wszystkich jej odmianach. Do finału tegorocznej edycji zakwalifikowało się aż dziewięciu Polaków. Jednym z nich jest Janusz Jurek, ostrowianin! Jego praca dostała się do finałowego etapu w kategorii „Spaces”.

Ostateczne wyniki konkursu poznamy w październiku, a zwycięzca ma do zgarnięcia m.in. wysokiej klasy sprzęt fotograficzny.

PRACE FINALISTÓW MOŻESZ ZOBACZYĆ TUTAJ

Janusz Jurek jest bardzo dobrze znany w świecie fotografiki oraz grafiki. W 2019 roku zdobył nagrodę w kategorii „Człowiek i jego pasje” w konkursie Wielkopolska Press Photo 2019. Jurka i jego talent doceniono także w konkursie na stronę startową jednego z najpopularniejszych programów graficznych, którego używają profesjonaliści na całym świecie.

CZYTAJ: Janusz Jurek o pracy dla Photoshop: nadal w to nie wierzę

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick