James Blunt ponownie zagra w Polsce! Mamy dla Was bilety! [KONKURS]

0
James Blunt - ulubieniec kobiet na całym świecie i król ballad zagra ponownie w Polsce! Jego koncert zaplanowany jest na 29 maja w łódzkiej Atlas Arenie. Mamy dla Was sześć podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Weź udział w konkursie organizowanym przez wlkp24.info i powalcz o bilety!

James Blunt to artysta, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Mistrz ballad i twórca kultowego „You’re Beautiful” ponownie zagra w Polsce! Swoje największe hity zaśpiewa polskiej publiczności już 29 maja w Atlas Arenie Łódź. Mamy dla Was sześć podwójnych biletów na to muzyczne wydarzenie!

Co zrobić, by zdobyć bilety? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety na koncert Jamesa Blunta? Odpowiedź należy przesłać na adres konkurs@wlkp24.info w tytule wiadomości wpisując „James Blunt”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Konkurs trwa do 4 maja (środa) do godziny 23.59. Czekamy na kreatywne odpowiedzi. Pięć najlepszych zostanie nagrodzonych podwójną wejściówką na majowy koncert. Zwycięzców ogłosimy 5 maja (czwartek) na łamach portalu wlkp24.info.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick