Jak szybko zdusić inflację? Marszałek Senatu odpowiada

13
Marszałek Senatu prof. Tomasz Grodzki będzie goście programu "W punkt" w Telewizji Proart. Premiera w środę o 18.05 tylko w Telewizji Proart. Powtórki w czwartek o 5.30, 10.05 i 19.00 oraz w piątek o 8.40 i 11.00.

Gościem Magdaleny Wojciechowskiej w programie „W punkt” będzie prof. Tomasz Grodzki, marszałek Senatu RP, który we wtorek przyjechał do Ostrowa Wielkopolskiego. Więcej informacji o tej wizycie znajdziesz pod linkiem.

Trzecia najważniejsza osoba w państwie znalazła przy okazji tej wizyty czas, by porozmawiać nie tylko z mieszkańcami miasta, ale też z naszą dziennikarką w programie publicystycznym. Wśród poruszonych tematów znalazły się m.in. te dotyczące walki z inflacją, problemami na rynku energetycznym, sytuacją Polski w Unii Europejskiej, pomysłach na rządzenie Polską.

Premiera w środę o 18.05 tylko w Telewizji Proart. Powtórki w środę o 21.30, w czwartek o 5.30, 10.05 i 19.00 oraz w piątek o 8.40 i 11.00.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  • „Trzeba słuchać ludu, obiecać im, czego oczekują, a potem wygaszać ich oczekiwania. Mają zap…ać za miskę ryżu”, nie jest zarejestrowane na taśmach z Sowy i Przyjaciół. Nie jest też parafrazą słów, które w rozmowie padają.

 1. Polityk z klasą – nie to co ględzenie Jarosława na zamkniętych spotkaniach lub innych nieudaczników z PiS – a jak jest każdy widzi- któremu rozum nie odmówił posłuszeństwa.

  • Jaką klasą, unika zarzutów mając immunitet. Przecież jak jest niewinny to wolne sądy oddalą oskarżenia!!!!
   Jak umażasz, że taka klasa to tylko oT obie świadczy. Polityka to brudna gra!!!

  • Tow. Balcerowicza, to najlepiej wysłać na Białoruś niech doradza Łukaszence. Prymitywizm jego reform był tak ordynarny, że nawet łapali się za głowy w Afryce Północnej, gdzie nieco wcześniej wdrażano reformy rynkowe. Czarnoksiężnik Balcerowicz był wynikiem porozumienia Jaruzelski -D.Rockefeller w 1985 w NY. Pisał choćby o tym prof. Balcerek.

  • „Balcerowicz powinien być oskarżony i siedzieć 10 lat w więzieniu za to, że był wykonawcą planu Sorosa, który w dalszym ciągu niszczy Polskę”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick