Internet za pół ceny przez pół roku! Sprawdź ofertę PROMAX!

2
Internet przez pół roku za półdarmo? To możliwe dzięki nowej ofercie promocyjnej PROMAX. Skorzystać z niej mogą osoby, które zdecydują się na podpisanie umowy do 24 lipca! Oferta jest wyjątkowa i limitowana! Szczegółowe informacje można uzyskać m.in. pod numerem telefonu: 62 73531 11.

To kolejny rok, kiedy lokalny operator w wakacje oferuje super promocje na internet. Tylko teraz można skorzystać z wyjątkowej, limitowanej oferty!

Osoby które zdecydują się na podpisanie umowy w dniach od 19 do 24 lipca 2021 skorzystają z następujących warunków promocyjnych:

  • Aktywacja i podłączenie po 1 zł
  • Abonament za internet PÓŁ ROKU PÓŁ CENY  

„Skorzystaj z okazji i łącz się ze światem za pośrednictwem naszych niezawodnych łącz internetowych. Zamówienia można składać na infolinii, u naszych przedstawicieli handlowych lub bezpośrednio w Biurach Obsługi Abonenta” – informuje PROMAX.

Pracownicy służą pomocą w razie jakichkolwiek pytań pod numerem telefonu: 62 735 31 11.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. 6
    1

    A może by tak firma PROMAX zadbała o długoletnich klientów? Kiedyś przy przedłużeniu umowy dostawało się jakieś HBO w promocji albo jakieś zniżki. Teraz masz przyjść albo telefonicznie przedłużyć umowę i nic nie dostajesz. Wstyd ze strony PROMAX. Nic sobie nie robicie ze stałego klienta. Dlatego też to było moje ostatnie przedłużenie umowy z wami. Za te same pieniądze u innego operatora mam szybszy internet i więcej kanałów tv.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick