Internauci składają życzenia Mamom [ZOBACZ WIDEO]

0
W ramach akcji zorganizowanej przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info Widzowie oraz Internauci nadsyłali w ostatnich dniach życzenia z okazji Dnia Matki. Zebraliśmy je i przygotowaliśmy zapowiadaną niespodziankę - wideo złożone z waszych słów skierowanych do Mam.

Dzisiejszy wyjątkowy dzień – Dzień Matki – spędzamy składając życzenia, ciesząc się spotkaniami i miło spędzonym czasem z tymi, którym tak wiele zawdzięczamy. Pomysłów na to, jak podziękować Mamom za wszystko, co nam dają, jest mnóstwo. My w tym roku dołożyliśmy swój – składanie życzeń na antenie Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info.

Nasza akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem. Część z Was wysłała życzenia w formie pisemnej, inni nagrali wideo. Wiemy, że każde z życzeń płyną z głębi serca i zasługują na to, by głośno wybrzmiały.

Dlatego przygotowaliśmy wideo złożone z Waszych życzeń. Możecie je zobaczyć powyżej. Dołączamy się do nich, życząc wszystkim Mamom w ich dniu nieprzemijającego uśmiechu, radości, miłości i spełnienia marzeń.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick