DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Impreza z tańcami i alkoholem na podeście ostrowskiego amfiteatru. Kolejne osoby na celowniku Straży Miejskiej

W poniedziałek informowaliśmy o aktach wandalizmu na terenie amfiteatru w ostrowskim parku. Straż Miejska opublikowała kolejne zdjęcia z monitoringu, na których trójka mężczyzn pije alkohol, a z amfiteatru urządzili sobie miejsce do tańców.

Fot. Straż Miejska Ostrów Wielkopolski

Wydaje się, że młodzi mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego nic nie robią sobie z zakazów obowiązujących na terenie amfiteatru w parku miejskim. Zamontowany monitoring, jak na dłoni ukazuje to, co dzieje się na tym terenie. W poniedziałek informowaliśmy o dwojgu młodych ludzi, którzy zniszczyli ścianę amfiteatru. Jeden z nich dokonał za pomocą tępego narzędzia zarysowania powłoki malarskiej. Z kolei dziewczyna mazakiem popisała ścianę.

CZYTAJ: Wyrył napis na ścianie amfiteatru. Kolejne akty wandalizmu uwiecznione na monitoringu

Straż Miejska uchwyciła kolejne osoby, które postanowiły z amfiteatru zrobić sobie parkiet do imprezowania. „Trzej panowie urządzili sobie małą imprezkę połączoną z tańcami na podeście amfiteatru w parku miejskim. Dobra zabawa trwała do momentu interwencji strażników miejskich którzy szybko przypomnieli młodym estradowiczom o obowiązujących przepisach” – czytamy we wpisie Straży Miejskiej w Ostrowie.

Koszty libacji alkoholowej zakończyły się ostatecznie wysokimi grzywnami w stosunku do zakupionego i spożywanego alkoholu.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz