Imponujące zestawienie Szczypiorniaka. To skład na I ligę!

4
Imponująco wręcz prezentuje się skład Szczypiorniaka Gorzyce Wielkie, który w nowym sezonie po raz pierwszy zagra w rozgrywkach III ligi. W zespole znajdują się głównie wychowankowie ostrowskiej piłki ręcznej. No i w tym składzie personalnym Szczypiorniak z powodzeniem mógłby rywalizować nawet w gronie pierwszoligowców.

Zobaczymy na taką ,,siódemkę” Szczypiorniaka: w bramce Grzegorz Cieślak, a później: Paweł Dutkiewicz, Krzysztof Dutkiewicz, Kamil Wojciechowski, Mateusz Jedwabny, Tomasza Klara i na kole Paweł Piosik. No to zestawienie robi wrażenie, a z ławki do gry mogą wejść przecież: Bartosz Jaruzel, czy Bartosz Filipiak. W takim personalnym zestawieniu Szczypiorniak poradziłby sobie na pierwszoligowych arenach.

– To są chłopacy z dużym doświadczeniem, którzy dalej chcą czerpać radość z gry. Chcą pomóc w rozwoju klubu i jednocześnie coś jeszcze udowodnić – mówi Krzysztof Dutkiewicz. Paweł Dutkiewicz dodaje: – Na co dzień wszyscy pracujemy i obowiązki zawodowe oraz rodzinne nie pozwalają na to, żeby trenować na pełnych obrotach pięć razy w tygodniu. Wciąż jednak wszyscy chcemy grać. Stąd jesteśmy tutaj.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Brawo! Mam nadzieję, że zawstydzicie tych którzy doprowadzili do degrengolady w Ovi. Jeszcze przed rozgrywkami macie już swoich kibiców.

  2. Twoja wypowiedz świadczy o twoim braku szacunku do ludzi! Czasami warto się zastanowić nad zachowaniem i hejtem w kierunku osób które pracują dla danego klubu i nic z tego nie mają oprócz krzyku takich malućkich ludzi jak ty!

  3. Masz racje szacunek sie nalezy za to ze klub zostal wyciagniety z dlugow ale ten brak szacunku dla zawodnikow którzy to zrobili przerasta wszystko, lepiej bylo brac przyjezdnych niz dac tym ktorzy go ratowali a teraz znowu brak pieniedzy i proszenie swoich ale ile mozna…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick