Hit z Zieloną Górą w Arenie Ostrów [WYGRAJ BILETY]

0
Powalcz o bilety na konkurs, w którym do wygrania jest pięć podwójnych wejściówek na mecz BM Stal Ostrów Wielkopolski - Enea Zastal BC Zielona Góra, który zostanie rozegrany w piątek, 9 grudnia o 17.30 w Arenie Ostrów. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

„Stalówka” to trzeci zespół ligowych rozgrywek, który po 11 kolejkach Energa Basket Ligi z 18 punktami ustępuje tylko Śląskowi Wrocław oraz Treflowi Sopot. Enea Zastal natomiast zajmuje po 10 meczach 7. miejsce w tabeli z 16 punktami.

Rywalizacja obu drużyn od lat elektryzuje kibiców. W niedalekiej przeszłości zespoły z Zielonej Góry i Ostrowa toczyły rywalizację o mistrzostwo kraju w tzw. „bańce” zorganizowanej właśnie w Arenie Ostrów).

W najbliższy piątek stawka rywalizacji będzie zupełnie inna, bo to nie playoffy, a sezon zasadniczy, ale ostatecznie obydwu zespołom chodzi o to samo – o awans do kolejnej rundy rywalizacji w sezonie 2022/23 i walkę o medale.

Jeśli chcesz dać szansę szczęściu, powalcz o jeden z pięciu podwójnych biletów na to spotkanie. Aby to zrobić, trzeba wykonać zadanie, czyli udzielić odpowiedzi na pytanie, które brzmi następująco: „Który zawodnik Enea Zastal BC Zielona Góra i dlaczego może być najgroźniejszym przeciwnikiem dla BM Stal Ostrów Wielkopolski?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi – zdaniem Komisji Konkursowej – zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule należy wpisać: „Zastal”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zrobienie zdjęcia zwycięzcy konkursu podczas odbioru biletu w siedzibie redakcji wlkp24.info.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick