DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

HAUSER - wirtuoz wiolonczeli z 2 Cellos zagra solowo w Polsce! Możesz posłuchać go NA ŻYWO! [KONKURS]

Hauser, muzyczny wizjoner zagra w Polsce podczas pierwszej solowej trasy. Swój występ da m.in. 5 listopada w Ergo Arenie Gdańsk. Razem z firmą Prestige MJM mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na ten koncert. Chcesz posłuchać Hausera na żywo? Weź udział w konkursie na wlkp24.info.

Stjepan Hauser jest znany publiczności, jako członek duetu 2Cellos i już nie raz odwiedzał Polskę. Dał się zapamiętać, jako dominujący, ale też uwodzicielski, zwariowany i romantyczny. Słynny wiolonczelista zdecydował się na solową trasę koncertową! Hauser potrafi połączyć elegancki dźwięk wiolonczeli z ciężkimi rockowymi brzmieniami i nadać utworowi zupełnie inny klimat. W jego repertuarze można znaleźć utwory Czajkowskiego, Morricone, Zimmera, a nawet Lady Gagi i Rolling Stones.

Razem z organizatorem konkursu, firmą Prestige MJM mamy dla Was pięć podwójnych wejściówek na ten koncert!

Aby powalczyć o bilety należy wykonać zadanie konkursowe: Pokaż, w jaki sposób cieszysz się jesienią? Wyślij do nas swoje zdjęcie w jesiennej aranżacji. Napisz, gdzie zrobiono dane zdjęcie i dlaczego akurat ta lokalizacja.

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Hauser”. W treści – oprócz zdjęcia, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 1 listopada 2023 roku (godz. 23.59).

Nagrodami w konkursie jest pięć podwójnych wejściówek na koncert Hausera, który odbędzie się w niedzielę (5 listopada) o godzinie 20.00 w Ergo Arenie Gdańsk.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz