Grzegorz Dziubek nie będzie dłużej trenerem Ostrovii! Znamy jego następcę

8
Grzegorz Dziubek 30 czerwca przestanie być trenerem Ostrovii 1909. Taką decyzję podjął zarząd na podstawie wyników tego szkoleniowca. Biało-czerwono spadli do V ligi. Nowym szkoleniowcem, który będzie miał za zadanie wywalczyć awans, zostanie Piotr Konstanciak - dotychczasowy trener Odolanovii Odolanów.

Grzegorz Dziubek nie będzie dłużej trenerem Ostrovii 1909. Zarząd klubu piłkarskiego zdecydował o nieprzedłużeniu umowy ze szkoleniowcem, który przez ostatnie miesiące prowadził klub z Ostrowa Wielkopolskiego.

CZYTAJ TEŻ: Grzegorz Dziubek po powrocie do Ostrovii po niemal 30 latach: “Samo boisko za dużo się nie zmieniło”

Ostrovia nie prezentowała się w ostatnich tygodniach najlepiej, czego efektem był spadek do V ligi. Zespół nie zdołał się utrzymać w wielkopolskiej IV lidze i w nowym sezonie będzie rywalizował szczebel niżej. Ostatnie wydarzenia zmusiły zarząd do podjęcia drastycznych kroków, stąd decyzja o zmianie szkoleniowca.

Grzegorza Dziubka zastąpi 1 lipca Piotr Konstanciak – dotychczasowy trener Odolanovii Odolanów, którą prowadził przez ostatnie pół roku. Konstanciak w ostatnich latach był związany z Victorią Ostrzeszów, a w przeszłości prowadził już Ostrovię 1909. „Wszyscy pamiętamy do dziś rundę jesienną sezonu 2014/2015 i rewelacyjne występy biało-czerwonych pod jego wodzą w rozgrywkach Pucharu Polski. W dalszej przeszłości był zawodnikiem Ostrovii 1909, samodzielnie prowadził zespół w III lidze, był asystentem u boku Marka Nowickiego w II lidze” – przypominają przedstawiciele klubu.

Grzegorz Dziubek prowadził Ostrovię od 15 września 2020 roku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Czyli teraz zamiast pana Dzióbka pan Konstanciak będzie oceniał swoją pracę w Telewizji Proart w programie piłkarskim? Nieźle

  2. powiem tak, jak przeczytałem skład w meczach z Ostrzeszowem czy Trzcianką, to myślę że to skład na max okregówkę, a jeszcze kilku chyba odejdzie. chcesz się utrzymać musisz się wzmocnić a tu przyszli ciemnoskóry pomocnik ze Skarszewa i napastnik z Krotoszyna, z całym szacunkiem dla tych chłopaków.

  3. Na co komu 9 ligowi kopacze gały? Wstyd tylko przynoszą ulizane panienki w rureczkach i od tego brak jajeczek ha ha ha ha.Teraz będą meczycha ha ha ha same wiejskie gran derbi!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick