Gra ekstraklasa. Kolejny mecz na szczycie w Ostrowie

1
Kolejna duża dawka emocji czeka w środowy wieczór kibiców koszykówki w Ostrowie. Przed nami kolejny mecz na szczycie polskiej ligi. Tym razem w przedostatnim spotkaniu rundy zasadniczej zespół BM Slam Stal podejmować będzie MKS Dąbrowa Górnicza. Dla obu drużyn dzisiejszy mecz ma ogromne znaczenie. Ostrowianie potrzebują zwycięstwa, bo walczą o drugie miejsce. MKS tymczasem liczy na sukces, który może pozwolić na awans do czołowej czwórki. Zapowiada się ogromna dawka emocji dla kibiców basketu.

Zespól BM Slam Stal ma obecnie w dorobku 21 zwycięstw, przy 9 porażkach. Ostrowianie walczą o drugie miejsce z Polskim Cukrem Toruń i Stelmetem Zielona Góra. Toruńska drużyna ma taki sam bilans, jak ostrowianie. Dzisiaj Polski Cukier u siebie podejmuje ekipę Trefla Sopot, natomiast w niedzielę zagra we własnej hali ze Stelmetem, który z kolei dzisiaj zmierzy się we Włocławku z tamtejszym Anwilem. Należy jednak pamiętać, że mistrzowie Polski mają teraz gorszy bilans od BM Slam Stali i Polskiego Cukru. W dorobku posiadają 20 wygranych, przy 10 porażkach.

MKS Dąbrowa Górnicza zajmuje aktualnie 5 miejsce. Na koncie ma 19 wygranych i 11 porażek. Podopieczni trenera Jacka Winnickiego mają szansę na czwarte miejsce. Wszystko zależy od wyników Stelmetu.

Jednym słowem dzisiaj w hali przy Wrocławskiej zapowiada się duża dawka emocji. Początek meczu o godzinie 19.00.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick