Gorzkie żale w Telewizji Proart!

4
Wielki Post to nie tylko nabożeństwo drogi krzyżowej, ale także gorzkich żali. Te z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ostrowie Wielkopolskim będą transmitowane na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info w każdą niedzielę wielkiego postu o godzinie 14.30. O historii nabożeństw wielkopostnych opowiada ksiądz prałat Andrzej Szudra, proboszcz ostrowskiego sanktuarium.

Przypominamy także o transmisji z Koronki do Miłosierdzia Bożego, od poniedziałku do soboty o godzinie 15.00 oraz o Mszy św. w każdą niedzielę o 10.30.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Jakby to była msza za zmarłego prezydenta Gdańska Adamowicza to bym oglądał. Mało tego sam osobiście bym poszedł do kościoła bo byłaby tam cała władza Ostrowa z panią prezydent włącznie, ale na Gorzkie Żale, to mi się nie chce.

  2. Moje kochane TV myśli że sami katolicy was oglądają? Może pokażcie też Kongres Świadków Jehowy lub Zebranie…. A może by tak zajrzeć do Zielono Świątkowców? Tam taż się dużo dzieje. Jest dużo religii w naszym regionie uszanujcie to. Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick