Golfem uderzył w drzewo. Trzy osoby poszkodowane

3
Zdjęcie poglądowe
Do bardzo groźnego wypadku doszło na drodze przy Zalewie Murowaniec w gminie Koźminek. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane. Na miejscu pojawili się strażacy, pogotowie oraz Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

– Zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego przy Zalewie Murowaniec. Kierowca Volkswagena Golfa uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia ucierpiały trzy osoby. Jedna była zakleszczona wewnątrz samochodu. Wszystkie osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala – informuje dyżurny stanowiska kierowania Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu.

Jak udało nam się dowiedzieć, samochodem kierował niespełna 18-latek, który nie posiada prawa jazdy – Kierowca na widok policyjnego radiowozu gwałtownie zawrócił i odjechał w przeciwległym kierunku. Policjanci widząc zachowanie kierowcy ruszyli za nim. Kilkaset metrów dalej kierowca Golfa uderzył w przydrożne drzewo. Odniósł bardzo poważne obrażenia, pierwszej pomocy udzielali mu policjanci wraz ze świadkiem zdarzenia. W samochodzie podróżowały jeszcze dwie osoby, ale one nie odniosły poważnych obrażeń. Kierowca został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunowego do szpitala w Kaliszu. Pozostała dwójka pasażerów, mężczyzna i kobieta także zostali odwiezieni do kaliskiej placówki karetkami pogotowia – informuje mł.asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Na miejscu wciąż pracują policjanci i wykonują czynności w związku z tym zdarzeniem.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick