Gołębi Babi Targ. Bo liczy się każda złotówka…

2
Przypadkiem nie zalega Ci zbyt wiele ubrań w szafie? Może nie masz co na siebie włożyć? Poszukujesz czegoś oryginalnego, niepowtarzalnego i niekoniecznie drogiego? To wydarzenie jest idealne dla Ciebie!

Półmetek wakacji to doskonała okazja do zrobienia przeglądu szafy – 5 sierpnia Kawiarnia Filmowa zaprasza na Babi Targ – będzie można pozbyć się nienoszonych ubrań, butów czy dodatków, ale również uzupełnić swoją garderobę o ciuchy i dodatki niezbędne na II połowę lata. Gołębi Babi Targ jest wyjątkową okazją do puszczenia w obieg lub/i wyszperania wspaniałych ciuchów, które w szafach nowych właścicielek rozpoczynają drugie życie.

Założenie wydarzenia jest takie, by ubrania oraz dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym zakupem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego. BABI TARG to także świetna okazja, by za grosze kupić ciekawe ciuchy czy biżuterię.

Dodatkowo chcemy aby to popołudnie było okazją do pomocy. Sprzedawców prosimy o to, aby z każdej transakcji złotówka trafiła na konto Kariny Antczak z Magnuszewic – dzielnej babki, która walczy z rakiem.

niedziela, 5 sierpnia, godzina 12:00- 16:00

Taras Kawiarni Filmowej

wstęp wolny

Zgłoszenia wystawców pod numerem telefonu 62 747 11 19.

tekst źródło: jarocin.pl

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick